reede, 18. oktoober 2013

Popipatrull eKoolis

Popipatrull on eKoolis teavitusteenus, mis saadab lapsevanemale automaatse sms teate tema lapse päeva esimese põhjuseta puudumise kohta

Teate saatmise tingimused:
  • Kui puudumine on ette põhjendatud, siis teadet ei saadeta.
  • Et vältida õpetaja vea tõttu puudumise sms saatmist on puudumise sisestamise ja teate saatmise vahele jäetud 10 minutit - kui puudumine selle aja jooksul põhjendatakse või kustutatakse, siis teadet ei saabu.
  • Et vältida teenuse tellijate häirimist ebatavalistel aegadel saadetakse sms ainult tööpäevadel ja tööajal (kell 8 kuni 19). Kõik sellest ajast varem või hiljem või puhkepäevadel sisestatud puudumised sms ei tekita.
Igal juhul saab sms teavituse tellija nädala kokkuvõtva aruande: selle nädala põhjuseta puudumiste arvuga või teatega, et sellel nädalal põhjuseta puudumisi ei olnud. Aruannet ei saadeta, kui sellel nädala ei ole lapsega seotud päevikutesse lisatud ühtegi ainetundi (koolivaheajad).
Teenus töötab EMT, Elisa ja Tele2 võrkudes, nii ettemaksuga (kõnekaart) kontodel kui tavakontodel (igakuise arvega).
Täpsemad juhised:
NB!Popipatrull on tasuline teenus, enne selle aktiveerimist tutvuge palun teenuse tingimustega!

eKool arvab Popipatrulli Teenusega seotud mobiiltelefoninumbri perioodiliste maksete hulka eKooli hinnakirjaga kehtestatud teenustasud. Teenusest loobumise korral ettemakstud summad tagastamisele ei kuulu, seega enne 30 päevase ettemaksu perioodi lõppu teenuse lõpetanud lapsevanem ei saa tagasiarveldust "kasutamata jäänud" osa eest maksest.
Oluline on meeles pidada, et IGA LAPS kellele Popipatrulli teenus on tellitud tasustatakse eraldi. Seega vastavalt praegusele hinnakirjale (teenustasu 1.49 eurot kuus) on tasu kolme lapse jälgimise eest 3 x 1.49 eurot.Kommentaare ei ole: