kolmapäev, 29. jaanuar 2014

Noorteportaal.ee kutsub infoseminarile

 neljapäeval, 30. jaanuaril kell 11 
Kõigil huvilistel on võimalik kuulda lähemalt, mis on Noorteportaal.ee ning missugust põnevat informatsiooni ning võimalusi kas koostööks või igapäevaste otsuste tegemisteks see endas sisaldab. Infoseminar toimub Haapsalu Spordihoone kohvikus, (Lihula mnt 10).
Infoseminari eesmärk on anda terviklik ülevaade Noorteportaalist eesmärgiga kaasata spetsialistid, kuid ka noored aktiivselt selle sisu loojateks. Soovime kaasata enam noorteinfo ja noorsootöö valdkonnas töötajaid ja suurendada koostööd teiste infoarendajate ja – pakkujate ning portaalidega üle kogu Eesti.
Noorteportaal kajastab noortest ja noorte vajadustest lähtuvalt erinevaid uudiseid ja informatsiooni töö, hariduse- ja koolitusvõimaluste kohta ning muid noori puudutatavaid olulisi teemasid. Portaalist leiab lugeja infot erinevate projektide osalusvõimalustest, palju põnevaid pakkumisi ja lugusid teiste kogemustest. Noorteportaal.ee kogub noorteinfot nii Eestist kui ka Euroopast: selle sisu loovad ka EURODESKEuroopa Noorteportaal ja Euroopa Noortekaart.
Noorteportaali loomist on toetanud Kodnikuühiskonna Sihtkapital, seda rahastab Haridus- ja Teadusministeerium ning Euroopa Komisjon. Portaali hoiab üleval MTÜ Eesti Euroopa Liikumine.
 
Infoseminar on kõigile tasuta ning vajalik on eelregistreerimine aadressil alo@noorteportaal.ee või telefonil 52 91 717. Sündmus kestab maksimaalselt poolteist tundi. 
Oled oodatud - kogu noorteinfo ühest kohast!
Noorteportaal
info@noorteportaal.ee
+372 6419 681; +372 52 917 17
www.noorteportaal.ee
FB: Eesti Noorteportaal
Eesti Euroopa Liikumine MTÜ

Kommentaare ei ole: