teisipäev, 11. veebruar 2014

Nutikalt netis - veebiülekanne

Tere,

Täna tähistatakse ülemaailmselt turvalise interneti päeva. Sellega seoses korraldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga konverentsi „Nutikalt netis - hoia ennast ja oma raha!“.

Konverentsi eesmärk on teavitada ohtudest, millega tuleks arvestada erinevate tehnoloogiavahendite kasutamisel.

Konverentsi vastu on huvi olnud väga suur, registreerunud on üle 400 inimese, kellest enam kui 40% vastas registreerumisel jaatavalt küsimusele, kas neil on olnud kokkupuuteid arvutikelmuste või kaardipettustega.

Jälgi veebiülekannet, et järgmine ohver ei oleks Sina! Ülekannet näeb aadressilt  
http://www.itcollege.ee/cdn/livestream/konverents/ , samuti teeb konverentsist veebiülekande portaal Delfi. Konverentsi päevakavaga saab tutvuda siit – vaadake-kuulake kindlasti teemasid, mis Teile kõige enam huvi pakuvad!
Turvalise interneti päeva tähistamise traditsioon sai alguse 2004. aastal ning kokkuleppeliselt on selleks päevaks veebruari teise nädala teisipäev.
Konverents „Nutikalt netis - hoia ennast ja oma raha!“ saab teoks projekti „Targalt internetis“ raames. Projekti viivad Euroopa Komisjoni kaasrahastusel ellu Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, MTÜ Lastekaitse Liit, Politsei- ja Piirivalveamet ja Lasteabi telefon 116111.

Lisainfo:

Triin Kangur

Targalt internetis projektijuht
HITSA Innovatsioonikeskus
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
mob 52 00047

Kommentaare ei ole: