reede, 4. aprill 2014

Kutse Teatejooksule

Neljapäeval, 8. mail toimub 20 paigas üle Eesti suur Teatejooks, kuhu on osalema oodatud kõik 5.-9. klasside lapsed ja noored. Kokku ootame umbes 8000 tublit noort. Kutsume teie kooli õpilasi samuti osalema!

Teatejooks toimub samaaegselt Tallinnas, Haapsalus, Jõgeval, Kuressaares, Kohtla-Järvel, Kohtla-Nõmmel, Kärdlas, Narvas, Otepääl, Paides, Raplas, Põlvas, Pärnus, Rakveres, Sillamäel, Tartus, Toilas, Valgas, Viljandis ja Võrus.

Teatejooks on heategevuslik üritus, mis toetab liikumisvõime kaotanud laste ravi. Jooksu idee on anda noortele võimalus tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest, samal ajal saavad nad osalemisega anda oma moraalse panuse nende eakaaslaste ravi jaoks, kes on õnnetu juhuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud. See on ühtlasi hea võimalus õpetada noortele heategevuse tähtsust ning kaasata neid juba varakult heade tegude tegemisse.

Kõigis linnades peetakse Teatejooks viies vanusegrupis: 5., 6., 7., 8. ja 9. klassi noortele. Iga kool võib välja panna piiramatul arvul võistkondi, samuti võivad osaleda sõpruskondade võistkonnad. Võistkonnas on kaheksa liiget, iga jooksja läbib 200-meetri pikkuse distantsi. Täpsemad võistlusreeglid leiate Teatejooksu kodulehel www.teatejooks.ee. Võitjaid välja ei selgitata, oluline on osavõtt!

Teatejooksust osavõtt on osalevatele lastele tasuta. Lapsed saavad endale tänutäheks ja mälestuseks jooksul osalemisest Teatejooksu särgid, mis liikumisaasta puhul on seekord sinist värvi. Teatejooksule saab registreeruda kuni 24. aprillini.

Kutsume Teie kooli õpilasi osalema!

Registreerimine kodulehel www.teatejooks.ee.

Lisainfo Teatejooksu korraldajatelt:


Erik Pallase
Tel: 50 21 766
E-post: erik@estiko.ee

Liisa Roos
Tel: 51 80 769
E-post: liisa@spordiinfo.ee

                 
P.S. Korraldajatelt saab soovi korral kooli üles panemiseks Teatejooksu tutvustava plakati.

Kommentaare ei ole: