kolmapäev, 30. aprill 2014

Sinise puuhobuse aasta - 2014

Sinise puuhobuse aasta.

2014. aasta on teie aasta.  Sel aastal valitseb läbilöögi meeleolu. Tunnete endas tegutsemisiha ning teil on olemas selleks Universumi toetus. Universumi toetusega saate eriti arvestada augustis, septembris ja oktoobris.
Sel aastal tasub olla teiste inimeste suhtes avatud ja sõbralik, sest põhjused ja tagajärjed on aastal 2014 eriti tihedalt seotud. Pole vaja tunda hirmu, sest mitte keegi ei hakka teid avatuse pärast pidama naiivseks, pigem panevad nad tähele teie julgust ja šarmi.
Tööalaselt leiate väljateenitud toetust. Teie kompetentsus kannab vilja ja võib märgata, et teie tulemused pole juhuslikud, vaid baseeruvad kindlatel teadmistel ning võimetel.
Ka Teie tervis on 2014. aastal hea.
Kasutatud allikas: http://kyllike-lukkonen.blogspot.com/2014/01/mida-toob-sinise-puuhobuse-aasta.html

Puu Hobune toob kaasa  kiireid võite, ootamatuid seiklusi ja üllatavat romantikat. See on suurepärane aasta reisihimulistele ja armastuse otsijatele. Kuid sel aastal on energiad hästi kiired, mis panevad pea lausa ringi käima ja tihti võib head võimalust pakkuv olukord enne läbi saada kui selle olemust mõistma hakkame. Seega on oluline olla Hobuse aastal otsustav, sest venitamine toob kaasa kaotuse. Kui ei olda täielikult kindlad oma otsuse õigsuses ja mis veelgi olulisem, turvalisuses, siis parem on sellest juba eos loobuda. Sündmused liiguvad sel aastal kiiresti ja kerge on minna galopeerima vales suunas.
Kasutatud allikas: http://www.hingepeegel.ee/vaimne/sinine-puu-hobune-toob-sulle-alanud-aastal/

http://www.dailyhomedecorideas.com/wp-content/uploads/2014/01/blue-horse.jpg

Autorid:
Rünno, Ele, Siim

Kommentaare ei ole: