esmaspäev, 29. september 2014

Lasteraamatukogu kutsub osalema E.Valterile pühendatud karikatuurivõistlusel ja pereviktoriinis


Kutsume võistlema!

 

Lääne maakonna keskraamatukogu lasteosakond kuulutab Edgar Valteri 85. sünniaastapäeva puhul välja kaks võistlust, mille võitjaid autasustatakse „Metsa poole" perepäeval, mis toimub laupäeval, 11. oktoobril kell 12.00 lasteraamatukogus.

 

Edgar Valter – „metsa poole" lastekirjanik ja kunstnik

Edgar Valter (21.09. 1929 – 4.03. 2006) oli mitmekülgne kunstnik. Ta võitis tunnustust ja kuulsust karikatuuridega, maalis ning illustreeris raamatuid ja ajakirju, joonistas koomikseid, pärast Lõuna-Eestisse kolimist valmisid tema autoriraamatud. Pokud vedasid Valteri joonistama-kirjutama „metsa poole" lugusid.

 

KARIKATUURIVÕISTLUSELE „Oh kooliaeg …" on oodatud pilapildid nii praegustelt kui endistelt koolilastelt. Pilt peaks mahtuma A4 suuruses paberile.

 

PEREVIKTORIINIS võib osaleda koos perega või omaette. Küsimustiku leiab raamatukogu kodulehelt www.lib.haapsalu.ee ja ka lasteraamatukogust. Vastamisel on abi samas üles pandud näitusest.

 

Karikatuure ja viktoriini vastustelehti ootab lasteraamatukogu hiljemalt 7. oktoobriks aadressil Wiedemanni 11, 90503 Haapsalu.

 

 

 

Teate edastas:

 

Marika Aedviir

peaspetsialist lugejakoolituse alal

Lääne Maakonna Keskraamatukogu

Posti 3, Haapsalu

Tel: 472 4492

E-mail: marika@lib.haapsalu.ee

 Kommentaare ei ole: