esmaspäev, 20. aprill 2015

Tallinna Tööstushariduskeskuse LAHTISTE USTE PÄEVADHea noor, kui sa ei ole veel kindel oma tulevikus ja mõtled,  mida edasi teha, siis tule Tööstushariduskeskuse Lahtiste uste päevadele!

 

Tallinna Tööstushariduskeskus ootab 22 ja 23 aprill külla kõiki, kes huvituvad juuksuri, mehhatrooniku, rätsep-stilisti, sõiduautotehniku, sisekujundaja assistendi, automaalri, autoplekksepa …  erialast.

Uksed on avatud kella 11.00-16.00.

 

Külalistele on võimalik:

·         tutvuda õpetatavate erialadega, õppetöökodade ja laboritega;

·         proovida kätt põnevatel ametitel;

·         kell 16.00 vaadata moedemonstratsiooni teemal „ Jätkusuutlik disain".

 

Õpitubadesse registreerimine http://www.eformular.com/thk/avatud-uksed.html

2015.a Lahtiste uste päevad pakuvad rohkelt vaatamist ja kaasaelamist inimestele, kes tunnevad huvi õmblemise, moe ja disaini vastu.

22.04.2015 Kell 16.00 moedemonstratsiooni - tutvustatakse konkursi „Kiirmoe ületarbimine versus loodustsäästev rätsepadisain"  ehk  „Maailm vajab Sind!"  parimaid töid ning autasustatakse võitjaid (Loe lähemalt konkursist  aadressil: http://www.tthk.ee/Maailm/index.htm) ning valitakse THK rätsep-stilisti õpilaste parim kollektsioon, mis esindab kooli 23.04. kell 16.00 toimuval moedemonstratsioonil.

23.04.2015 Kell 16.00 moedemonstratsioon „ Jätkusuutlik disain" – üles astuvad THK sõpruskoolid Lätist, Leedust ja Soomest ning näha saab ka THK rätsep-stilisti õpilaste parimat kollektsiooni.

 

Tule ise ja võta sõber kaasa!

 

Täpsem info huvijuht@tthk.ee

 

 

Tallinna Tööstushariduskeskus on üks suuremaid rõiva-, kaubandus-, teenindus- ja mehaanika erialasid õpetav kutsehariduskool Eesti Vabariigis. Õppida saab nii eesti kui vene keeles. Põhikooli lõpetajad omandavad 3 või 3,5 aastaga kutsekeskhariduse. Keskharidusega noortel on võimalik õppida eriala nii päevases, õhtuses kui ka kaugõppes 0,5 kuni 2aastaga. Peale kooli lõpetamist võib jätkata õpinguid kõrgkoolis. Praktilist väljaõpet viiakse läbi koolis õpetatavate erialade laboratooriumides ning õppetöökodades, mis vastavad Euroopa Standarditele.

Viimase kolme aastatega on ERDF vahenditest tehtud investeeringud kokku 10 miljoni euro eest.

www.tthk.ee

 

 

 Kommentaare ei ole: