neljapäev, 1. oktoober 2015

Osale põnevas filmimeistrite töötoas!
Teaduskeskus AHHAA sõbrakiri

Kui sa ei näe seda kirja korrektselt, siis vajuta siia.


Tere!

Oktoobris üllatab AHHAA koolinoori lausa mitme põneva ettevõtmisega! 10.-11.10 kutsume 13-16 aastaseid filmifänne Filmimeistrite Ööle oma oskuseid proovile panema. Parimad filmid pääsevad ka teleekraanile! 19.-22.10 testime teaduslaagris maailmalõputeooriad ja 23.10 õpime öölaagris ise teadusteatrit tegema. Õpetajatele on valminud uus AHHAA hariduskalender, mille abil saab klassikülastusi ja AHHAA õppepäevadel osalemist paremini planeerida!Filmimeister, näita oma oskuseid!

10.-11. oktoobril ootame 13.-16. aasta vanuseid teadus- ja filmisõpru vahvale Filmimeistrite Ööle! Teeme töötoas ise lühifilme, millest parimad pääsevad Kanal 12 eetrisse! Head nõu jagab režissöör Rasmus Merivoo, lisaks ootab osalejaid vinge ööseanss planetaariumis ning avatud on AHHAA näitusesaalid. Osalustasu 5 €/in. Loe lisa siit.


Uuri AHHAA hariduskalendrit!

Hea õpetaja! Oleme kokku pannud 2015/2016 õppeaasta hariduskalendri, kust leiad info AHHAA erinevate haridustegevuste kohta sel sügisel ja kevadel ning AHHAA õppeprogrammide soodushinnaga perioodid. Kalendri saad alla laadida siit.


Koolivaheajal koolitame teadusteatriässasid!

Koolivaheajal ootame teadusfänne AHHAA uutesse laagritesse! 19.-22.10 testime maailmalõputeooriad teaduslaagris "Minu jalajälg" ja omandame kasulikke (ellujäämis)oskusi. 23.10 õpime aga öölaagris ise põnevaid katseid tegema ja paneme kokku päris oma teadusteatri etenduse! Lisainfo laagrite kohta on meie kodulehel.

 

www.ahhaa.ee

Teaduskeskus AHHAA
Sadama 1
P-N 10-19
R-L 10-20
tellimus@ahhaa.ee


AHHAA 4D elamuskino
Tartu Lõunakeskus
E-P 11.30-20
4d@ahhaa.ee


Saite selle kirja, sest olete liitunud AHHAA sõbalistiga. Kui soovite listist lahkuda, vajutage siia.
This email was sent to palivere.pohikool@mail.ee
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Teaduskeskus Ahhaa · Sadama 1 · Tartu, No Region 10143 · USAKommentaare ei ole: