neljapäev, 17. märts 2016

Osale konkursil “Tark Youtuber 2016” ning võida nutitelefon või kinokülastus kuni 30 sõbraga


Veel ainult selle nädala lõpuni on võimalik registreerida konkursile "Tark YouTuber 2016". Parimatele on auhindadeks nutitelefon, 30 kinokülastust, kringleid ja torte ning lisaks loositakse kõikide osalejate vahel välja kast Tupla šokolaadi!

Osalema on oodatud kõik kooliastmed (sh kõrgkoolid). Konkursil osalemiseks tuleb filmida vlog ehk video oma tegemistest, mõtetest, hobidest või lihtsalt päeval tehtust. Kõik võistlustöö meeskonda kuuluvad liikmed peavad end hiljemalt 20. märtsiks registreerima SIIN.

Vlogi pikkus võib olla kuni 2 minutit, vlogi võib filmida üksi, sõbra, kogu klassi või kursusega. 

Võistlustööde esitamise viimane tähtaeg on 31. märts 2016. Filmitud vlogid tuleb saata koos osaleja nimega aadressile gow.konkurss@gmail.com. Kõik saadetud tööd vaadatakse üle ning laetakse üles Tark Youtuber 2016 kanalisse, kus soovijad saavad filmitud vloge vaadata ja hinnata. Võidutööd kuulutatakse välja 8. aprillil Targa Töö Ühingu Facebooki lehel!

Rohkem infot Nutilaboris, Facebookis ja Elu24-s  ! 

Konkurss korraldatakse Civitta Eesti, Targa Töö Ühingu ning SA Vaata Maailma ja Lastekaitse Liidu koostöös. Konkursi eesmärgiks on „Get Online Week 2016" raames pöörata noorte tähelepanu interneti turvalisusele ning võimalike ohtude vältimisele.

 Kommentaare ei ole: