esmaspäev, 30. jaanuar 2017

LASTEJAAM otsib korrespondente

ERR Lastejaam otsib XII noortepeo korrespondente

 
Laulu- ja tantsupeoni on jäänud vaid 160 päeva! Lapsed õpivad juba ammu laule ja tantse, aga mida see ettevalmistusperiood ikkagi endast ette kujutab? Kui palju tunde peab harjutama, et laulud ja tantsud selgeks õppida? Kui pingeline on eelvoorude aeg või kui palju nalja saab proovides?
 
Eesti Rahvusringhäälingu lasteportaal Lastejaam.ee otsib vastuseid kõigile neile küsimustele ja selle jaoks on meil vaja toredate ja aktiivsete laste abi. Otsime lapsi vanuses 7-12, kes tahaksid aidata meil jäädvustada teekonda laulupeole läbi videote, fotode ja kirjatükkide. Kirjutistest ja fotodest ilmuvad iganädalaselt meie veebilehele blogipostitused lauljate ja tantsijate toredatest tegemistest alatest eelvoorudest, kuni peoni välja.
 
Kas teie laulukoor on kõige lahedam ja olete valmis väljakutse vastu võtma ning iga kuu vähemalt korra meile oma tegemistest postituse tegema?
Ootame Sinu esimest postitust 10. veebruariks – olgu see siis video (maksimaalselt 2 minutit) või hoopis väike artikkel (blogi vms) koos piltidega – aadressile liis.mehine@err.ee või sten@laulupidu.ee
 
Parimatest postitajatest saavad XII noortepeo Lastejaama korrespondendid!
 
Ette tänades,
Liis Mehine, Lastejaam.ee vastutav toimetaja
Sten Weidebaum, XII laulu- ja tantsupeo "Mina jään" teabejuht

 

 
Sten Weidebaum
 
 

 

 

 

 --
Kristel Tereping
Palivere Põhikool
sekretär

Kommentaare ei ole: