neljapäev, 30. märts 2017

Koolinoorte videokonkursil saab oma oskustega auhindu võita

Tere!

 

Kutsume kõiki 6.-12. klassi õpilasi osalema oskuste aasta videokonkursil „Mina oskan!" Osaleda saavad kõik, kes esitavad oma video enne 7. aprilli.

 

Videokonkursi eesmärk on panna noori mõtlema oma tulevasele elukutsele ning analüüsima oma olemasolevaid oskusi. Videoklipp peaks väljendama mõnda konkreetset oskust, mida osaleja valdab ning mis võiks olla abiks tulevase eriala valikul.

 

Osalemiseks tuleb postitada enda loodud 1-2-minutiline klipp YouTube videoportaali ning videolink koos osalemisankeediga läbi oskuste aasta veebilehe konkursile esitada. Töid hinnatakse kahes vanusekategoorias: 6.-9. klass ja 10.-12. klass.

 

Žürii poolt esile tõstetud videoklipid osalevad oskuste aasta Facebook`i lehel rahvahääletusel. Võitjad kuulutatakse välja 4.–5. mail 2017 toimuval messil Noor Meister.

 

Peaauhind on Apple iPhone SE (16 GB) koos Beats kõrvaklappidega. Eriauhind on kaamera GoPro Hero 5 Session, mille on välja pannud Eesti Tööandjate Keskliit ning kinke jagab ka Rajaleidja. Lisainfo: https://oskusteaasta.ee/konkurss/

 

 

 

Parimat,

Berit Neuhaus

Kommunikatsioonispetsialist

 

SA Innove

Lõõtsa 4, 11415 Tallinn

525 4704 / 735 0785

berit.neuhaus@innove.ee

www.innove.ee

www.oskusteaasta.ee

 

 


Kommentaare ei ole: