reede, 7. aprill 2017

Hiti hoiatus! Suve ägedaim laager Valma Seikluspargis :)!


Valma seikluspark / uudiskiri, 6. aprill 2017
View this email in your browser
SUVE ÄGEDAIMAD LASTE- JA NOORTELAAGRID VÕRTSJÄRVE ÄÄRES, VALMA SEIKLUSPARGIS!
Kooli lõpuni on jäänud vaid loetud kuud/päevad! Nüüd on viimane aeg suveks laager ära bronnida, sest vastasel juhul ei pruugi hiljem vabu kohti enam olla...  MTÜ Lastelaagrid korraldab suvel Võrtsjärve ääres Valma Seikluspargis mitu ägedat suvelaagrit! Ilmataadi ja kokaga on räägitud, laagrijuhendajatega ka. Vaid Sina oled veel puudu, tule ka!
Laagris ronime seikluspargis ja turnime ronimisseinal, sõidame Võrtsjärvel kalepurjekaga ja käime ujumas, mängime erinevaid pallimänge, käime saunas ja mullibasseinis, teeme lõket ja grillime, orienteerume ja peame fotojahti, tantsime ja laulame, matkame, võistleme lasketiirus, mängime inimlauajalgpalli, korraldame kinoõhtuid, sõidame ATV- ja Segwaydega, mängime minigolfi, proovime kiikingut ja teeme palju muud põnevat.
 
Laagrisse ootame kõiki 7-16 aastaseid lahedaid noori, kellele meeldib sportlik ja aktiivne eluviis, kes soovivad leida endale uusi sõpru ja niisama mõnusalt aega veeta.

Kiika ka laagri kodulehele >>
Ja tule liitu laagri fännidega fb`is >>


P.S  Meie fännilehel on käimas ka üliäge fännimäng.
Tasuta laagripääsemele muidugi :) Osale kindlasti!!!

Laager saab olema super äge, nii et palun edastage info kindlasti kõikidele lapsevanematele, lastele ja noortele! :) Suur, suur AITÄH! :)

Ägedaima suve ootuses,
MTÜ Lastelaagrid
Laagrikorraldajad
Ranele Raudsoo ja Kadi Truuleht
+372 5802 6567, +372 520 6600
lastelaagrid@valma.ee
Copyright © *|2017|* *|LIST:MTÜ Lastelaagrid|*, All rights reserved.

Võta meiega ühendust: lastelaagrid@valma.eeKommentaare ei ole: