reede, 19. mai 2017

Tasuta lauamäng õpilastele ja uus saadikuprogramm

Hakka Goldmerk Games saadikuks!
Vaata kirja veebis

Hea õpetaja!


Mina olen Meelis Looveer, Eesti lauamängudisainer. Peagi on algamas pikk suvevaheaeg ning on oluline, et lapsed ei veedaks seda ainiti nutiseadmetes passides. Seetõttu kutsungi Teie kooli õpilasi hakkama Goldmerk Games saadikuks! Programmi eesmärk on panna lapsi päris mänge mängima ning koos ühiselt aega veetma. 

Kõik lapsed, kes registreerivad end programmi enne 31. maid saavad endale tasuta Goldmerk Games lauamängu. Ainus tingimus on, et nad peavad 1 kuu jooksul korraldama vähemalt 1 lauamänguõhtu, kus osaleb vähemalt 2 sõpra. Kui tingimus saab täidetud, pikeneb saadiku staatus automaatselt ning juulikuu alguses saadame lapsele juba uue mängu, ikka tasuta. :)
Loe lähemalt programmist
Registreeri saadikuks

Saa osa ka Facebookis toimuvatest mängudest! 😎


Goldmerk Games Facebooki leht on täis põnevaid ja interaktiivseid mänge. Näiteks on praegu seal võimalik osaleda sõnamängus ja panna end proovile lauamängudisaineri rollis, pakkudes välja reklaammängude ideid. Hakka lehte jälgima ja saa alati osa põnevast sisust! 

Varsti tulemas virtuaalne laevade pommitamine! 🚢💣

Reklaammängu #competition:

Kuni 24. maini on võimalik Goldmerk Games Facebooki lehel osaleda reklaammängu väljakutsel. Osalemiseks märgi kommentaaridesse ära ettevõte, kellele mängu teeksid, ning kirjelda mängu põhimõtet. Parima idee autor saab 3 Goldmerk Games kaardimängu!
Osalema!

Sõnamäng:

Kas tead H-tähega algavat väljamõeldud tegelast? Aga S- või U-tähega? Pane enda teadmised proovile! Facebookis on PRAEGU käimas sõnamäng, kus iga järgmine kommenteerija peab pakkuma uue sõna selle algustähega, millega eelmise kommenteerija sõna lõpes.
Osalema!
Aitäh, et lugesite mu kirja läbi! Loodan, et saadikuprogrammis osalevad ka Teie õpilased ning et laste suvi on täis lõbusat ja arendavat mängulusti! 

Meelis Looveer
mob: 53465867
www.goldmerk.ee
Ei soovi enam kirju saada? Lahku listist

Email Marketing Powered by MailChimp--
Kristel Tereping
Palivere Põhikool
sekretär

Kommentaare ei ole: