esmaspäev, 26. juuni 2017

Robotex: Juuni on joonejärgimise kuu


Joonejärgimise võistluste reeglid avalikustatud

Robotexi võistluste koordinaatorid on ilusatest ilmadest hoolimata keskendunud ennastunustavalt tänavuste reeglite koostamisele. Tubli töö tulemusena saamegi nüüd tutvustada 2017. aasta joonejärgimise võistluste reegleid. Kolmes kategoorias toimuvas joonejärgimise võistluses on roboti ülesandeks, nagu nimigi ütleb, joont järgida. Täpsemaid reegleid ja juhiseid loe Robotexi kodulehelt.

PS! Ära unusta ennast ka võistlustele eelregistreerida!
 

Joonejärgijad Joonatan ja Tambet

LEGO joonejärgimise võistlustel osalenud Joonatan Oskar Tallinna Rahumäe Põhikoolist ning Tambet Eelmere Tallinna Tehnikaülikoolist seletavad lihtsalt lahti, mida joonejärgimise võistlus endast kujutab ja kuidas nemad selleks võistluseks valmistuvad. Kiika Robotexi Youtube'i kanalisse ja tutvu Joonatani ning Tambeti soovitustega tulevastele Robotexi osalejatele. 
 

Robotid ja Red Bull?

Igal robotiehitajal on parima tulemuseni jõudmiseks oma ehitamise ja programmeerimise protsess. Tallinna Rahumäe Põhikooli õpilasel Ain Johannesel on enne võistlust aga veel üks huvitav rituaal - ta joob oma roboti kõrval ära ühe Red Bulli energiajoogi. Selleks, et teada saada, kas Red Bull robotile ka tiivad annab, vaata intervjuud Ain Johannesega.
 
Robotex 2017 toimub 24.-26. novembril Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses, Pirita tee 28.
Robotexi korraldavad Tallinna Tehnikaülikool ja Tartu Ülikool.

Kuldsponsorid on CDP Technologies Estonia ja Oomipood.

Suursponsorid on Stoneridge Electronics, Duroc Machine Tool, Ensto Ensek, Interflux, iRobot, Ldiamon ja Abplanalp.

Kui sa ei soovi rohkem neid uudiskirju saada, siis vajuta siia.


Kommentaare ei ole: