teisipäev, 8. august 2017

Täna algab PÖFFi 12. Tartu armastusfilmide festival Tartuff!


Külasta kodulehekülge
12. PÖFFI ARMASTUSFILMIDE FESTIVAL

UUDISKIRI #4
 
TARTUFF ALUSTAB!
Täna alustab PÖFFi 12. Tartu armastusfilmide festival Tartuff, mis võtab järgnevaks kuueks päevaks üle Tartu Raekoja platsi ja Athena Keskuse, et näidata parimaid filme Baltimaade suurimas ja armastatuimas vabaõhukinos. Festivali ajakava ning filmisoovitused leiad Tartuffi koduleheküljelt.

AVAFILM

TAGASI POLE VAJA
7. august, 22.00
Tartu Raekoja plats

Tartuffi avab USA romantiline komöödia „Tagasi pole vaja", mis toob vaataja ette autistlike inimeste kirgliku armastusloo ja näitab, et tegemist ei ole kaugeltki passiivsete elus osalejatega. Tähelepanuväärne on, et filmi pea- ja mitmetes kõrvalosades mängivad võrratu sisseelamisega autismidiagnoosiga inimesed ise. Kevadel esilinastunud Rachel Israeli teos on juba pälvinud auhindu nii siin- kui sealpool ookeani.

Filmist on inspireeritud ka vestlusring „Kas autistliku inimese armastus on teist värvi?" ning kogu festivali vältel on Athena keskuses võimalik näha Tartus elava autistliku noormehe Martin Kiisi näitust "Tikitud unistused".

INDREK HIRVE LUULEÕHTU

FILMISOOVITUSED
HENDRIK RELVE SOOVITAB:
"TANNA"
Austraalia mängufilmis „Tanna" kujutatud eksootiline olustik lummas rännu- ja loodusemeest Hendrik Relvet.
SVEN GRÜNBERG SOOVITAB: "SAADA SELLEKS, KES OLIN"
Helilooja Sven Grünberg rõõmustab dokumentaalfilmi „Saada selleks, kes olin" üle, mis nüüdsel mürarikkal, võltsväärtustest kubiseval ajastul mõjub nagu palsam hingele.
 

DOKUMENTAALFILM

BARBECUE
12. august, 17.00
Athena Keskus

Athena Keskuse dokumentaalfilmide programmi viimaseks filmiks on rännak läbi erinevate maailmajagude, just nagu miniseriaal, kus antakse sõna 12 riigi lihaküpsetajatele. Retseptiraamat jääb seekord suletuks, pigem vaadatakse otsa rahvale, kelle grillile asetatud särisev lihatükk on kohale meelitanud. Nii nagu saunaski, on ka grillresti ümber kõik võrdsed.

Film linastub koostöös Tartu Toidu- ja Veinifestivaliga.

VAATA TREILERIT

 
EESTI KAUNEIM ARMASTUSLUGU
Tartuff ja Hektor Design Hostel otsivad tänavuse festivali raames ilusaimat lugu armumisest, mille osalised saavad kingituseks unustamatu suveöö romantilises Tartu linnas.

Üleskutses osalemiseks saada foto endast ja oma kallimast, teie nimed ning kuni poole A4 pikkune lugu teie kohtumisest ja armumisest e-posti aadressile tartuff@poff.ee hiljemalt 10. augustil kell 12. 
 
LEMMIKFILMI HÄÄLETUS
Share
Tweet
Forward
Our mailing address:
Black Nights Film Festival
Telliskivi
60a
Tallinn 10412
Estonia

Add us to your address book


Eemalda mind siit nimekirjast    Uuenda tellimuse tingimusi Kommentaare ei ole: