esmaspäev, 25. september 2017

14-26-AASTASTELE NOORTELE: Projekti "Noor, loo, too - kunst raamatukokku" infopäev


Tere.

 

Haapsalu raamatukogu on ühe toreda kunstiprojektiga „Noor, loo, too – kunst raamatukokku". Rohkem infot saab selle kohta järgmise nädala teisipäeval, 26. septembril toimuval infopäeval.

 

Liina

 

KUTSE: Haapsalu raamatukogu kutsub noorte kunstiprojekti infopäevale

 

Lääne Maakonna keskraamatukogu kustub kõiki huvilisi teisipäeval, 26. septembril kell 11.30 raamatukogu lugemissaali üle-eestilise EV100 projekti „Noor, loo, too – kunst raamatukokku" infopäevale.

 

Tegemist on projektiga, mille raames raamatukogud pakuvad läbi terve 2018. aasta noortele (14-26 aastat) kunstnikele võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes. See tähendab, et näitusepindu broneeritakse meie riigi sünnipäeva puhul eelkõige kohalikele noortele ehk siis üle Eesti toimuvad raamatukogudes eelkõige noorte näitused.

 

Näituste korraldamine noortele on tasuta, näitused on avatud kõigile huvilistele ning nende külastamine on samuti tasuta. Raamatukogu annab näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitame vajadusel näituste ülespanemisel ning näituse avaürituse tegemisel.

 

Läänemaa on lisaks maakonna keskraamatukogule hetkel projektiga liitunud ka Uuemõisa ja Taebla raamatukogud. Teiste maakonna raamatukogude osalemine projektis selgub jooksvalt.

 

Infopäeval anname ülevaate meie näitusepindadest ja kõikidest projekti pakutavatest võimalustest, aga räägime näiteks ka sellest, kuidas koostada fotonäitust ja millega sealjuures tuleks arvestada. Lisaks räägib Haapsalu kunstikooli direktor Marika Aedviir huvilistele, kuidas oma näituseid eksponeerida ja turundada ning Egon Erkmann annab disaini nõu.

 

Infopäev on kõikidele huviliste tasuta ning pikkuseks on plaanitud poolteist tundi.

 

Lisainfo:

Liina Valdre

Peaspetsialist lugejakoolituse alal

Lääne maakonna keskraamatukogu

Tel 472 4492

 

 


Kommentaare ei ole: